eventum - en to si translation catalogue (105 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
si: 
    මෙම ගැටළුව පිළිබඳව වැඩිපුර විස්තර ලබා දීමට හෝ යාවත්කාලින කිරීමට පහතින් ඇති වෙබ් ලිපිනයට යන්න

en: % Complete
si: නිම කිරීම %

en: %1$s Group
si: %1$s සමූහය

en: %1$s or greater
si: %1$s  හෝ වැඩි

en: %1$s or less
si: %1$s හෝ අඩු

en: %1:
    %2 ago
si: %1:
    %2 පෙර

en: (All Issues)
si: (සියළුම ගැටළු)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
si: (මෙයට සැබෑ email තිබීම අවශ්‍යයි උදා: "%1" හෝ "%2" )

en: (default %1)
si: (සාමාන්‍ය %1)

en: (e.g. %1)
si: ( උදා: %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
si: සෙවුම් කවුළුව ලබා ගැනීමට - Alt යතුර සමග 3 (එක්වරක්) ඔබන්න

en: (in hours please)
si: ( පැය වලින් )

en: (requires %1 installed in your server)
si: ( %1 පද්ධතියේ පිහිටුවා තිබීම අවශ්‍යයි )

en: (separate multiple addresses with commas)
si: (කොමවෙන් වෙන් කරනලද විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනයන් )

en: (three letter abbreviation)
si: අකුරු තුනේ කෙටි යෙදුම්

en: -- Select One --
si: -- එකක් තෝරන්න --

en: A new issue was just created and assigned to you.
si: නව දොෂයක තොරතුරක් සාදන ලද අතර එයට ඔබව සම්බන්ධ කර ඇත

en: A new issue was just created in the system.
si: නව දොෂයක තොරතුරක් සාදන ලදී

en: AND / OR
si: සහ/හෝ

en: Abbreviation
si: කෙටි යෙදුම්

en: Abbreviation:
si: කෙටි යෙදුම්

en: Account Creation
si: ගිණුමක් සැදීම

en: Account Manager
si: ගිණුම් සකසනය

en: Account Manager:
si: ගිණුම් සකසනය

en: Account Preferences
si: ගිණුම් අභිමත

en: Account Signup
si: ගිණුමක් සාදන්න

en: Action
si: ක්‍රියාව

en: Actions
si: ක්‍රියා

en: Active
si: සක්‍රීය

en: Add
si: එක්කරන්න

en: Add Action
si: ක්‍රියාවක් අලුතින් එකතු කරන්න

en: Add Condition
si: කොන්දේසියක් යොදන්න

en: Add Files
si: ගොනු එක් කරන්න

en: Add New Files
si: අලුත් ගොනු එකතු කරන්න

en: Add Phone Call
si: නව දුරකථන ඇමතුමක්

en: Administration
si: පරිපාලනය

en: Administrator
si: පරිපාලක

en: Advanced Options
si: වැඩිමනත් විකල්ප

en: Advanced Search
si: උසස් සෙවීම

en: After Sender Name
si: යවන්නාගේ නමට පසුව

en: All
si: සියල්ල

en: All Issues
si: සියලුම දෝෂ

en: All Text (emails, notes, etc)
si: සියලුම වචන (email, notes, etc..)

en: An Error Was Found
si: දෝෂයක් පැන නගින ලදී

en: Any
si: ඔනැම

en: Ascending
si: ආරෝහණ

en: Assigned
si: නියම කළ

en: Attachments
si: ඇමුණුම්

en: Back
si: ආපසු

en: Cancel
si: අහෝසි කරන්න

en: Category
si: ප්‍රභේද

en: Category:
si: ප්‍රවර්ගය:

en: Cc
si: පිටපත

en: Change Password
si: රහස්පදය වෙනස් කරන්න

en: Check Spelling
si: අක්‍ෂර වින්‍යාසය පරීක්‍ෂා කරන්න

en: Clear
si: පැහිදිලි කරන්න

en: Close
si: වසන්න

en: Close Window
si: කවුළුව වසන්න

en: Color
si: පාට

en: Color:
si: වර්ණය:

en: Comments:
si: ගුණ දොස් නිරූපනය

en: Configuration
si: වින්‍යාසය

en: Continue
si: දිගටම කරගෙන යන්න

en: Count
si: ගනන

en: Created
si: නිර්මාණය කරන ලදි

en: Custom Fields
si: විකල්ප ක්ෂේත්‍ර

en: Date
si: දිනය

en: Day
si: දවස

en: Days
si: දින

en: Default Priority:
si: පෙරනිමි ප්‍රමුඛත්වය:

en: Defaults
si: පෙරනිමි

en: Delete
si: ඉවත් කරන්න

en: Descending
si: අවරෝහණ

en: Description
si: විස්තරය

en: Description:
si: විස්තරය:

en: Details
si: තොරතුරු

en: Developer
si: සංවර්ධක

en: Developers
si: නිර්මාණකරුවෝ

en: Disabled
si: අක්‍රිය කර ඇත

en: Do you want to continue?
si: ඔබට කරගෙන යාමට ඔනේද?

en: Drafts
si: කෙටුම් පත්

en: Email
si: විද්‍යුත් තැපෑල

en: Email Address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Emails
si: විද්‍යත් තැපෑල්

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: End
si: නිමයි

en: Error
si: දෝෂය

en: Field
si: ක්‍ෂේත්‍රය

en: File
si: ගොනුව

en: From
si: වෙතින්

en: From:
si: වෙතින්:

en: Full Name
si: සම්පූර්ණ නම

en: Go
si: යන්න

en: Go Back
si: ආපසු යන්න

en: Group
si: සමුහය

en: Group:
si: සමූහය:

en: Home
si: මුල් පිටුව

en: Hostname
si: ධාරක නාමය

en: Hostname:
si: ධාරක නාමය:

en: Hours
si: පැය

en: Inactive
si: අක්‍රීය

en: Incoming
si: එන

en: or
si: හෝ

en: page
si: පිටුව

en: year
si: වසර
