eventum - en to lt translation catalogue (101 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
lt: 
    Norėdami daugiau informacijos apie šią problemą ar jos atnaujinimą, sekite pateiktą nuorodą.

note: TRANSLATORS: Page HTML title: %1 = issue id, %2 = issue summary
en: #%1$s - %2$s
lt: #%1s - %2$s

en: % Complete
lt: % Baigta

en: %1 Field
lt: %1 Laukas

en: %1$s Group
lt: %1$s grupės

en: %1$s or greater
lt: %1$s ar didesnis

en: %1$s or less
lt: %1$s ar mažesnis

en: 'Note Discussion', 'Email Discussion' and 'Telephone Discussion' categories are required by Eventum and cannot be deleted.
lt: Kategorijos 'Note Discussion', 'Email Discussion' ir 'Telephone Discussion'  yra būtinos ir negali būti pašalintos.

en: (All Issues)
lt: (Visos problemos)

en: (Open Issues)
lt: (Atviros problemos)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
lt: PRIVALOMA pateikti veikiantį el. paštą, pvz. "$1" arba "%2"

en: (archived)
lt: (archyvuota)

en: (default folder is INBOX)
lt: (numatytas katalogas - INBOX)

en: (e.g. %1)
lt: (pvz. %1)

en: (in hours please)
lt: (pateikti valandomis)

en: (literally)
lt: (paraidžiui)

en: (this color will be used in the issue listing page)
lt: (ši spalva bus naudojama klaidų puslapyje)

en: (three letter abbreviation)
lt: (trijų raidžių santrumpa)

en: -- Select One --
lt: -- Pasirinkite vieną --

en: <b>NOTE:</b> Email will be broadcasted to the full notification list, including any customers, if this option is chosen.
lt: <b>Pastaba:</b> Laiškas bus išsiųstas  visiems gavėjams iš perpėjimų sąrašo, įtraukiant visus užsakovus, jeigu taip pasirinkta.

en: A new issue was just created and assigned to you.
lt: Ką tik sukrta nauja klaida ir priskirta jums.

en: A new issue was just created in the system.
lt: Sistemoje ką tik sukurta nauja klaida.

en: A new user was just created for you in the system.
lt: Sistemoje jums sukurtas naujas vartotojas.

en: ADDED
lt: PRIDĖTA

en: ADVISORY: Your reply will be sent to the notification list.
lt: PATARIMAS: Jūsų atsakymas bus išsiųstas visiems gavėjams iš perpėjimų sąrašo.

en: ALERT:
lt: ĮSPĖJIMAS:

en: ALL
lt: VISI

en: AND / OR
lt: IR / ARBA

en: Abbreviation
lt: Santrumpa

en: Abbreviation:
lt: Santrumpa:

en: Account Creation
lt: Paskyros Sukūrimas

en: Account Manager
lt: Paskyrų Administratorius

en: Account Manager:
lt: Paskyros Administratorius:

en: Account Preferences
lt: Paskyros Parinktys

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action Type
lt: Veiksmo Rūšis

en: Action Type:
lt: Veiksmo Rūšis:

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Activity Type
lt: Veiklos Rūšis

en: Activity in Past
lt: Veiksmų praeitis

en: Add
lt: Pridėti

en: Add / Edit Categories
lt: Pridėti / Keisti Kategorijas

en: Add / Edit Phone Support Categories
lt: Pridėti / Keisti pagalbos telefonu kategorijas

en: Add / Edit Priorities
lt: Pridėti / keisti prioritetus

en: Add / Edit Releases
lt: Pridėti / Keisti Laidas

en: Add Action
lt: Pridėti Veiksmą

en: Add Condition
lt: Pridėti Sąlygą

en: Add Email Signature
lt: Pridėti Elektroninio Pašto Parašą

en: Add Extra Recipients To Notification List?
lt: Ar pridėti papildomų gavėjų į perspėjimų sąrašą?

en: Add Files
lt: Pridėti Failus

en: Add New Files
lt: Pridėti naujas bylas

en: Add New Requirement
lt: Pridėti naują reikalavimą

en: Add Phone Call
lt: Pridėti skambinimą telefonu

en: Add Subscription
lt: Pridėti Prenumeratą

en: Add Time Entry
lt: Pridėti Laiko Įrašą

en: Add Unknown Recipients to Issue Notification List
lt: Pridėti nežinomus gavėjus į klaidų pranešimo sąrašą

en: Add sender to authorized repliers list?
lt: Ar pridėti siuntėją prie patvirtintų atsakovų sąrašo?

en: Address Hostname:
lt: Pagrindinio kompiuterio adresas:

en: Administration
lt: Administravimas

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Advanced Options
lt: Papildomos Parinktys

en: Advanced Search
lt: Išplėstinė paieška

en: After Sender Name
lt: Po siuntėjo vardo

en: Alert IRC:
lt: IRC Įspėjimas:

en: Alert Query
lt: Įspėjimų Užklausos

en: Alert Reason
lt: Įspėjimo Priežastis

en: All
lt: Visi

en: All Issues
lt: Visos Problemos

en: All Text (emails, notes, etc)
lt: Visas tekstas(elektroninis paštas, užrašai, ir t.t.)

en: Allow Un-Assigned Issues?
lt: Ar leisti Nepriskirtas Problemas?

en: Also Filter By Issue Priorities
lt: Filtruoti problemas pagal prioritetą

en: An Error Was Found
lt: Įvyko klaida

en: An error occurred while trying to add the new account.
lt: Įvyko klaida kuriant naują sąskaitą.

en: An error occurred while trying to add the new action.
lt: Įvyko klaida kuriant naują veiksmą.

en: An error occurred while trying to add the new category.
lt: Įvyko klaida kuriant naują kategoriją.

en: An error occurred while trying to add the new custom field.
lt: Įvyko klaida kuriant naują papildomą lauką.

en: An error occurred while trying to add the new email response.
lt: Įvyko klaida pridedant naują atsakymą elektroniniu paštu.

en: An error occurred while trying to add the new group.
lt: Įvyko klaida kuriant naują grupę.

en: An error occurred while trying to add the new issue resolution.
lt: Įvyko klaida bandant pridėti naują problemos sprendimą.

en: An error occurred while trying to add the new note.
lt: Įvyko klaida kuriant naują žinutę.

en: An error occurred while trying to add the new priority.
lt: Įvyko klaida kuriant naują prioritetą.

en: An error occurred while trying to add the new project.
lt: Įvyko klaida kuriant naują projektą.

en: An error occurred while trying to add the new reminder.
lt: Įvyko klaida kuriant naują priminimą.

en: An error occurred while trying to add the new user.
lt: Įvyko klaida pridedant naują vartotoją.

en: An error occurred while trying to associate the selected email message
lt: Įvyko klaida mėginant sujungti pažymėtas el. pašto žinutes.

en: An error occurred while trying to update the notification entry.
lt: Klaida atnaujinant perspėjimų sąrašo įrašą.

en: Are you sure you want to add this address to the notification list?
lt: Ar tikrai norite pridėti šį adresą į perspėjimų sąrašą?

en: Edit Notification List
lt: Keisti perspėjimų sąrašą

en: Error: Please provide your email address.
lt: Klaida: Prašome nurodyti elektroninio pašto adresą.

en: Error: the given email address is not allowed to be added to the notification list.
lt: Klaida: įvestas elektronio pašto adresas negali būti prijungtas prie perpėjimų sąrašo.

en: Get a Notification When
lt: Gaukite perspėjimą kai

en: IRC Notifications:
lt: IRC perspėjimai:

en: In Notification List
lt: Perspėjimų sąraše

en: Notification List
lt: Perspėjimų sąrašas

en: Notification List:
lt: Perspėjimų sąrašas:

en: view reminder details
lt: peržiūrėti priminimo informaciją

en: view the history of sent emails
lt: peržiūrėti išsiųstų elektroninių laiškų istoriją

en: visible to all
lt: matoma visiems

en: week
lt: savaitė

en: year
lt: metai
