eventum - en to hu translation catalogue (893 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
hu: 
    A hiba további részleteinek megtekintéséhez, vagy szerkesztéséhez látogasson el a következő URL-re

en: % Complete
hu: % kész

en: %1 Field
hu: %1 Mező

en: %1$s Group
hu: %1$s Csoport

en: %1$s or greater
hu: %1$s vagy nagyobb

en: %1$s or less
hu: %1$s vagy kisebb

en: %1:
    %2 ago
hu: %1:
    %2 óta

en: (All Issues)
hu: (Minden hiba)

en: (Open Issues)
hu: (Nyitott hibák)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
hu: (Tartalmaznia KELL egy valódi e-mail címet, pl.: "%1" vagy "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
hu: (Ez lesz a Feladó mező tartalma minden emailben, amit az Eventum küld)

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
hu: (Ez lesz a Feladó mező tartalma minden jegyzetben, amit az Eventum küld)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
hu: (Tipp: A POP3 szerver alapértelmezett portja 110 és az IMAP szerveré 143)

en: (archived)
hu: (archivált)

en: (default %1)
hu: (alapértelmezett %1)

en: (default folder is INBOX)
hu: (alapértelmezett mappa az INBOX)

en: (e.g. %1)
hu: (pl.: %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
hu: (Nyomja le az 'ALT' és a '3' billentyűt) - a 'Keresés' mező megjelenítéshez

en: (hold 'ALT' key and press '4' one time) - to access the 'Go' box
hu: (Nyomja le az 'ALT' és a '4' billentyűt) - a 'Ugrás' mező megjelenítéshez

en: (in hours please)
hu: (órában kérem)

en: (in minutes)
hu: percek alatt

en: (literally)
hu: (szó szerint)

en: (requires %1 installed in your server)
hu: (%1-nek telepítve kell lennie a szerveren)

en: (three letter abbreviation)
hu: három betűs rövidítés

en: -- Select One --
hu: -- Válasszon Egyet --

en: <b>NOTE:</b> Email will <b>NOT</b> be sent to the notification list, if this option if chosen. This is useful as way to backload a set of emails into an existing issue.
hu: <b>Megjegyzés:</b> Az e-mail <b>nem</b> kerül továbbításra az értesítési listára, ha ezt az opciót választja. Ez egy hasznos lehetőség az e-mail terhelés csökkentésére.

en: <b>NOTE:</b> Email will be saved as a note and broadcasted only to staff users.
hu: <b>Megjegyzés: </ b>Az e-mail mentésre kerül, mint egy jegyzet és csak a staff számára elérhető.

en: A new issue was just created and assigned to you.
hu: Egy új hiba épp most jött létre, és hozzád lett rendelve.

en: A new issue was just created in the system.
hu: Egy új hiba épp most lett jött létre.

en: A new user was just created for you in the system.
hu: Új felhasználó jött létre a rendszerben az Ön számára.

en: ADDED
hu: HOZZÁADVA

en: ALERT:
hu: FIGYELEM:

en: ALL
hu: MIND

en: AND / OR
hu: ÉS / VAGY

en: Abbreviation
hu: Rövidítés

en: Abbreviation:
hu: Rövidítés:

en: Account Creation
hu: Azonosító Létrehozása

en: Account Manager
hu: Felelős

en: Account Manager:
hu: Felelős:

en: Account Preferences
hu: Fiókbeállítások

en: Account Signup
hu: Feliratkozás

en: Action
hu: Művelet

en: Action Type
hu: Művelet Típusa

en: Action Type:
hu: Művelet Típusa:

en: Actions
hu: Műveletek

en: Active
hu: Aktív

en: Activity Type
hu: Aktivitás típusa

en: Activity in Past
hu: Múltbeli Tevékenységek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Add / Edit Categories
hu: Kategória Hozzáadása / Szerkesztése

en: Add / Edit Phone Support Categories
hu: Telefon Support Kategória Hozzáadása / Szerkesztése

en: Add / Edit Priorities
hu: Prioritások Hozzáadása / Szerkesztése

en: Add / Edit Releases
hu: Kiadások Hozzáadása / Szerkesztése

en: Add Action
hu: Művelet hozzáadása

en: Add Authorized Replier
hu: Jogosult Válaszoló Hozzáadása

en: Add Condition
hu: Feltétel Hozzáadása

en: Add Email Signature
hu: Email Aláírás Hozzáadása

en: Add Extra Recipients To Notification List?
hu: Extra Címzettek Hozzáadása az Értesítési listához?

en: Add Files
hu: Fájlok Hozzáadása

en: Add New Files
hu: Új fájl hozzáadása

en: Add New Requirement
hu: Új követelmény hozzáadása

en: Add Phone Call
hu: Telefono hívás hozzáadása

en: Add Phone Entry
hu: Telefon bejegyzés hozzáadása

en: Add Subscription
hu: Előfizető Hozzáadása

en: Add Time Entry
hu: Idő bejegyzés hozzáadása

en: Add Unknown Recipients to Issue Notification List
hu: Ismeretlen Címzettek Hozzáadása a Bejelentés Listához

en: Add sender to authorized repliers list?
hu: Hozzáadja a küldőt a  jogosult válaszolók listájához?

en: Address Hostname:
hu: Számítógép Cím:

en: Administration
hu: Rendszeradminisztráció

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: Advanced Options
hu: Haladó Beállítások

en: Advanced Search
hu: Részletes Keresés

en: Advanced Search / Creating Custom Queries
hu: Részletes Keresés / Egyedi Lekérdezések Létrehozása

en: After Sender Name
hu: A Küldő Neve Után

en: Aggregate
hu: Összegzés

en: Alert Group Leader:
hu: Riasztási csoport vezető:

en: Alert IRC:
hu: Riasztás IRC-n:

en: Alert Reason
hu: Riasztási ok

en: All
hu: Összes

en: All Issues
hu: Minden hiba

en: All Text (emails, notes, etc)
hu: Minden Szöveg (emailek, feljegyzések, stb.)

en: Allow Un-Assigned Issues?
hu: Gazdátlan kérdések kihagyása?

en: An Error Was Found
hu: Hiba Történt

en: An error occurred while trying to add the FAQ entry.
hu: Hiba történt a GYIK bejegyzés felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new account manager.
hu: Hiba történt az új ügyfelmenedzser felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new account.
hu: Hiba történt az új fiók felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new action.
hu: Hiba történt az új esemény felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new category.
hu: Hiba történt az új kategória felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new condition.
hu: Hiba történt az új feltétel felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new custom field.
hu: Hiba történt az új egyedi mező felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new customization.
hu: Hiba történt az új testreszabás közben.

en: An error occurred while trying to add the new email response.
hu: Hiba történt az új email válasz felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new group.
hu: Hiba történt az új csoport felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new link filter.
hu: Hiba történt az új link szűrő felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new note.
hu: Hiba történt az új feljegyzés felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new priority.
hu: Hiba történt az új prioritás felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new project.
hu: Hiba történt az új projekt felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new release.
hu: Hiba történt az új kiadás felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new reminder.
hu: Hiba történt az új emlékeztető felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new status.
hu: Hiba történt az új állapot felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the new user.
hu: Hiba történt az új felhasználó felvétele közben.

en: An error occurred while trying to add the news entry.
hu: Hiba történt az új hír bejegyzés felvétele közben.

en: An error occurred while trying to associate the selected email message
hu: Hiba történt a kiválasztott email üzenet hozzárendelése közben.

en: An error occurred while trying to convert the selected note.
hu: Hiba történt miközben megpróbálta átalakítani a kiválasztott jegyzetet.

en: An error occurred while trying to delete the link filter.
hu: Hiba történt a link szűrő törlése közben.

en: An error occurred while trying to delete the note.
hu: Hiba történt a feljegyzés törlése közben.

en: An error occurred while trying to insert the authorized replier.
hu: Hiba történt az illetékes feladó hozzáadása közben.

en: An error occurred while trying to process the uploaded file.
hu: Hiba történt a feltöltött file feldolgozása közben.

en: An error occurred while trying to run your query
hu: Hiba történt a lekérdezés futtatása közben

en: An error occurred while trying to run your query.
hu: Hiba történt a lekérdezés futtatása közben.

en: An error occurred while trying to update field display settings.
hu: Hiba történt a frissíteni kívánt mező megjelenítésében.

en: An error occurred while trying to update the FAQ entry information.
hu: Hiba történt miközben megpróbálta frissíteni a GYIK bejegyzés információkat.

en: An error occurred while trying to update the account information.
hu: Hiba történt miközben megpróbálta frissíteni a fiók adatait.

en: An error occurred while trying to update the category information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a kategória információkat.

en: An error occurred while trying to update the custom field information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálja frissíteni az egyéni mező adatait.

en: An error occurred while trying to update the customization information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a testreszabási információkat.

en: An error occurred while trying to update the group information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a csoport adatait.

en: An error occurred while trying to update the information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni az adatokat.

en: An error occurred while trying to update the link filter.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a link szűrőt.

en: An error occurred while trying to update the news entry information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni az új hírek adatait.

en: An error occurred while trying to update the note.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a jegyzetet.

en: An error occurred while trying to update the notification entry.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a bejelentést.

en: An error occurred while trying to update the priority information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a kiemelt információkat.

en: An error occurred while trying to update the project information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a projekt információkat.

en: An error occurred while trying to update the release information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a kiadásokra vonatkozó információkat.

en: An error occurred while trying to update the reminder information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálja frissíteni az emlékeztető adatokat.

en: An error occurred while trying to update the status information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a státuszra vonatkozó információt.

en: An error occurred while trying to update the time tracking category information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a nyomkövetési kategóriában lévő információkat.

en: An error occurred while trying to update the user information.
hu: Hiba történt, miközben megpróbálta frissíteni a felhasználói adatokat.

en: An issue was assigned to you by %1
hu: Egy kérdés volt Önhöz rendelve %1

en: Anonymous Form
hu: Névtelen Forma

en: Anonymous Reporting
hu: Névtelen Jelentés

en: Anonymous Reporting Options
hu: Névtelen Jelentés Opciók

en: Anonymous Reporting:
hu: Névtelen Jelentés

en: Any
hu: Bármely

en: Archived
hu: Archivált

en: Are you sure you want to add this address to the notification list?
hu: Biztos hogy hozzá kívánja adni ezt a címet az értesítési listához?

en: Areas
hu: Területek

en: Arrival Date:
hu: Beérkezés dátuma:

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Assign Issue To Myself
hu: Hiba hozzárendelése magamhoz

en: Assignable Users
hu: Hozzárendelhető felhasználók

en: Assignable Users:
hu: Hozzárendelhető Felhasználók:

en: Assigned
hu: Hozzárendelve

en: Assigned Projects
hu: Hozzárendelt projektek

en: Assigned Projects and Roles
hu: Hozzárendelt projektek és szerepek

en: Assigned Projects:
hu: Hozzárendelt projektek:

en: Assigned Role:
hu: Hozzárendelt szerepek:

en: Assigned:
hu: Hozzárendelt:

en: Assignee
hu: Hozzárendelő

en: Assignee:
hu: Hozzárendelő:

en: Assignment
hu: Hozzárendelés

en: Assignment List
hu: Hozzárendelési lista

en: Assignment:
hu: Hozzárendelés:

en: Associate
hu: Kapcsolódó személyek

en: Associated
hu: Kapcsolódva

en: Associated Emails
hu: Kapcsolódó Emailek

en: Associated Issues
hu: Kapcsolódó Kérdések

en: Associated Issues:
hu: Hozzárendelt Kérdések:

en: Associated Project
hu: Hozzárendelt Projekt

en: Associated Project:
hu: Hozzárendelt Projekt:

en: Associated with Issue
hu: Hozzárendelt Fájlok

en: Attach Files
hu: Csatolt Fájlok

en: Attached Emails
hu: Csatolt E-mailek

en: Authorized Repliers
hu: Jogosult Válaszolók

en: Authorized Repliers:
hu: Jogosult Válaszolók:

en: Authorized to Send Emails
hu: Jogosult E-mail küldésre

en: Automated Issue
hu: Automata Kiosztás

en: Automated Issue #%1 Reminder Alert
hu: Automatikus Kiosztás #%1 Emlékekztető Risztás

en: Automatically close confirmation popup windows?
hu: Automatikus zárja be a felugró ablakot?

en: Available - Users may use this release
hu: Elérhető - Felhasználók számára engedélyezve

en: Available Help Topics
hu: Rendelkezésre álló Súgó Témakörök

en: Available Related Topics
hu: Rendelkezésre álló kapcsolódó témák

en: Available Reports
hu: Rendelkezésre álló jelentések

en: Avg
hu: Átlag

en: Avg/Med/Max Issues/Emails
hu: Átlag/Med/Max Kérdések/E-mailek

en: BLOCKED
hu: ZÁROLT

en: Back
hu: Vissza

en: Back to Login Form
hu: Vissza a Bejelentkezéshez

en: Back to Reminder List
hu: Vissza az Emlékeztető listára

en: Back to Top
hu: Vissza a tetejére

en: Based on all open issue in Eventum for <b>%1</b>.
hu: Mindezek alapján nyitott kérdések az Eventumban <b>% 1 </ b>.

en: Between
hu: Között

en: Boilerplate:
hu: Szabvány:

en: Brasiliant Portugese
hu: Braziliai Portugál

en: Bulk Update
hu: Ömlesztett frissítés

en: Bulk Update Tool
hu: Ömlesztett Frissítő Eszköz

en: By Customer
hu: Az Ügyfél által

en: By Issue ID
hu: Az ID Szám által

en: CLOCKED IN
hu: ÓRAJELE BE

en: CLOCKED OUT
hu: ÓRAJELE KI

en: Call To
hu: Hívás

en: Call Type
hu: Hívás Típusa

en: Cancel
hu: Mégse

en: Canned Responses
hu: Előre Megírt Válaszok

en: Catalan
hu: Katalán

en: Categories and Statuses
hu: Kategóriák és Státuszok

en: Category
hu: Kategória

en: Category Field
hu: Kategória Mező

en: Category:
hu: Kategória:

en: Cc
hu: Másolat

en: Change Password
hu: Jelszó módosítás

en: Changed Fields
hu: Megváltozott Mezők

en: Changing field types can result in loss of data.
hu: Mezők megváltoztatása adatvesztéshez vezethetnek.

en: Check Disk Space:
hu: Lemez méretének ellenőrzése:

en: Checkout Page:
hu: Pénztár oldal:

en: Chinese (Simplified)
hu: Kínai

en: Clear
hu: Törlés

en: Clear Date
hu: Adat törlés

en: Clear Duplicate Status
hu: Dupla Mező Törlése

en: Clear Filters
hu: Szűrök törlése

en: Clear Selections
hu: Kijelölés törlése

en: Close Form
hu: Űrlap bezárása

en: Close Issue
hu: Kérdés bezárása

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Closed
hu: Lezárt

en: Closed Date
hu: Dátum bezárása

en: Closed Message
hu: Üzenet bezárása

en: Color
hu: Szín

en: Color:
hu: Szín:

en: Column Name
hu: Oszlop Neve

en: Comments:
hu: Hozzászólás

en: Complete Details
hu: Teljes Név

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Confirm New Password
hu: Új jelszó megerõsítése

en: Continue
hu: Tovább

en: Convert Note To Email
hu: Megjegyzés átalakítása E-mailre

en: Convert to Email and Send Now
hu: Átalakítás E-mailbe és küldés azonnal

en: Cookies support seem to be disabled in your browser. Please enable this feature and try again.
hu: A cookie-k támogatása valószínűleg le van tiltva a böngészőjében. Kérjük engedélyezze ezt a funkciót, majd próbálkozzon újra.

en: Create Account
hu: Felhasználó létrehozása

en: Create Account Manager
hu: Account Manager látrehozása

en: Create Category
hu: Kategória lérehozása

en: Create Custom Field
hu: Egyéni Mező létrehozása

en: Create Customization
hu: Testreszabás létrehozása

en: Create Draft
hu: Vázlat létrehozása

en: Create Email Response
hu: Válasz E-mail létrehozása

en: Create FAQ Entry
hu: FAQ bejegyzés létrehozása

en: Create Group
hu: Csoport létrehozása

en: Create Issue
hu: Kérdés létrehozása

en: Create Link Filter
hu: Link szűrő létrehozása

en: Create New Issue
hu: Új kérdés létrehozása

en: Create News Entry
hu: Hír bejegyzés létrehozása

en: Create Note
hu: Megjegyzés létrehozása

en: Create Priority
hu: Prioritás létrehozása

en: Create Project
hu: Projekt létrehozása

en: Create Reminder
hu: Emlékeztető létrehozása

en: Create Status
hu: Státusz létrehozása

en: Create User
hu: Felhasználó létrehozás

en: Create User and Permissions
hu: Felhasználó és Endegély létrehozása

en: Created
hu: Létrehozva

en: Creating New Reminder
hu: Új emlékeztető létrehozása

en: Current Project
hu: Jelenlegi Projekt

en: Current Project:
hu: Jelenlegi Projekt:

en: Current filters:
hu: Jelenlegi szűrő:

en: Custom Field
hu: Egyéni mező

en: Custom Fields
hu: Egyéni mezők

en: Custom Fields Report
hu: Egyéni mezők jelentése

en: Custom Fields Weekly Report
hu: Egyéni mezők heti jelentése

en: Customer
hu: Ügyfél

en: Customer Contract
hu: Ügyfél szerződés

en: Customer Identity (e.g. "Example Inc.", "johndoe@example.com", 12345)
hu: Az ügyfél azonosító (pl.: "Example Inc.", "johndoe@example.com", 12345)

en: Customer Phone Number
hu: Ügyfél telefonszáma

en: Customer Profile Stats
hu: Ügyfél Profil állapota

en: Customer:
hu: Ügyfél:

en: Customers
hu: Ügyfelek

en: Customize Monitoring Parameters
hu: Monitorozás Paramétereinek Testreszabása

en: Czech
hu: Cseh

en: Daily Tips:
hu: Napi Tipp:

en: Danish
hu: Dán

en: Database Error
hu: Adatbázis hiba

en: Date
hu: Dátum

en: Date Field:
hu: Dátum Mező:

en: Date Range
hu: Dátum Tartomány

en: Date of Call
hu: Hívás időpontja

en: Day
hu: Nap

en: Day of Month
hu: A hónap napja

en: Day of Week
hu: A hét napja

en: Days
hu: Napok

en: Dear
hu: Kedves

en: Default Category:
hu: Alapértelmezett Kategória:

en: Default Priority:
hu: Alapértelmezett prioritás:

en: Defaults
hu: Alapértelmezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Alias
hu: Álnév Törlése

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Description
hu: Leírás

en: Description Field
hu: Leírás Mező

en: Dutch
hu: Holland

en: ERROR: Almost no free disk space left (percentage left: %.2f%%)
hu: Hiba: Kevés a szabad lemezterület (hátravan: %2f%%)

en: ERROR: Could not find IRC bot pid from process list.
hu: HIBA: Nem található az IRC bot a folyamat listán.

en: ERROR: Could not find required table "%s"
hu: HIBA: Nem találom a kért táblát: "%s"

en: ERROR: Directory could not be found (path: %1$s)
hu: HIBA: Nem található a könyvtár (elérési út: %1$s)

en: ERROR: File could not be found (path: %s)
hu: HIBA: Nem található a fájl (elérési útvonal: %s)

en: ERROR: Free disk space left is getting very low (percentage left: %.2f%%)
hu: HIBA: A szabad lemez terült kezd kevés lenni: (hátralévő hely: %2f%%)

en: ERROR: The system doesn't have the appropriate permissions to create the configuration file in the setup directory
hu: HIBA: A rendszer nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy megteremtse a konfigurációs fájlt a telepítési könyvtárban

en: ERROR: The system doesn't have the appropriate permissions to update the configuration file in the setup directory
hu: HIBA: A rendszer nem rendelkezik a megfelelő engedélyekkel, hogy frissítse a konfigurációs fájl a telepítési könyvtárban

en: Edit Categories
hu: Kategóriák szerkesztése

en: Edit Columns to Display
hu: Megjeleníítendő Oszlopok szerkesztése

en: Edit Fields to Display
hu: Megjelenő mezők szerkesztése

en: Edit Notification List
hu: Értesírési lista szerkesztése

en: Edit Option
hu: Opciók szerkesztése

en: Edit Priorities
hu: Prioritások szerkesztése

en: Edit Releases
hu: Kibocsátások szerkesztése

en: Edit Reporter
hu: Riporter szerkesztése

en: Edit Signature
hu: Aláírás szerkesztése

en: Email
hu: E-mail

en: Email Account:
hu: E-mail Fiók:

en: Email Address
hu: E-mail Cím

en: Email Address Prefix:
hu: E-mail Cím Előtag:

en: Email Address to Send Saved Messages:
hu: E-mail Cím Küldése a Mentett Üzetenetekbe:

en: Email Address:
hu: E-mail Cím:

en: Email Alias
hu: E-mail Fedőnév

en: Email Blocking
hu: E-mail Blokkolás

en: Email List:
hu: E-mail Lista

en: Email Notifications
hu: E-mail Értesítések

en: Email Reminder System Status Information:
hu: E-mail figyelmeztető rendszer információk:

en: Email Signature
hu: E-mail Aláírás

en: Email Spell Checker:
hu: E-mail Helyesírás Ellenőrző:

en: Email will be re-sent from original sender, including any attachments.
hu: Az E-mailt újra kell küldeni az eredeti feladónak, beleértve a mellékletekkel együtt.

en: Email will be re-sent from your name, NOT original sender's, and without any attachments.
hu: Az E-mailt újra kell küldeni az Ön nevében, a NEM eredeti feladónak a mellékletek nélkül.

en: Emails
hu: E-mailek

en: Emails are Associated
hu: E-mailek összefüggésben

en: Emails by Customers
hu: E-mail az ügyfelek által

en: Emails by Staff
hu: E-mail a Staff által

en: Emails:
hu: E-mailek:

en: Empty Subject Header
hu: Üres Tárgy Fejléc

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: End
hu: Vége

en: End date
hu: Befejezési dátum

en: End time in the future.
hu: Befejezési idő a jövőben.

en: End:
hu: Vége:

en: English (Australia)
hu: Angol (Ausztrália)

en: English (Canada)
hu: Angol (Kanada)

en: English (United Kingdom)
hu: Angol (Egyesült Királyság)

en: Enter the details below:
hu: Adja meg az alábbi adatokat:

en: Entered By
hu: Által megadott

en: Equals
hu: Egyenlõ

en: Error
hu: Hiba

en: Error: An error occurred while trying to run your query.
hu: Hiba: Hiba történt a lekérdezés futtatása közben.

en: Error: No user account was found matching the entered email address.
hu: Hiba: Nem található a beírt felhasználói e-mail cím.

en: Error: Please configure the email address domain.
hu: Hiba: Kérjük állítsa be e-mail cím domaint.

en: Error: Please configure the email address prefix.
hu: Hiba: Kérjük állítsa be az e-mail cím előtagot.

en: Error: Please provide the email account ID.
hu: Hiba: Kérjük, adja meg e-mail fiók azonosítóját.

en: Error: Please provide your email address.
hu: Hiba: Kérjük, adja meg email címét.

en: Error: The email address specified is already associated with an user in the system.
hu: Hiba: A megadott e-mail cím már kapcsolódik egy felhasználóhoz a rendszerben.

en: Error: The email message was empty
hu: Hiba: Az E-mail üzenet üres

en: Error: The email message was empty.
hu: Hiba: Az E-mail üzenet üres.

en: Error: The issue #%1 could not be found
hu: Hiba: A #%1 kérdés nem található

en: Error: The issue #%1 could not be found.
hu: Hiba: A #%1 kérdés nem található.

en: Error: The issue could not be found.
hu: Hiba: A kérdés nem található

en: Error: You are not allowed to view the requested FAQ entry.
hu: Hiba: Nincs jogod megtekinteni a kért GYIK bejegyzést.

en: Error: Your user status is currently set as inactive. Please contact your local system administrator for further information.
hu: Hiba: A felhasználó státusz beállítása jelenleg inaktív. Kérjük, forduljon a helyi rendszergazdához további információkért.

en: Error: the issue is already unassigned.
hu: Hiba: A kérdés már nincs hozzárendelve.

en: Esperanto
hu: Eszperantó

en: Est Dev Time
hu: Becs Fejl Idő

en: Estimated Dev. Time
hu: Becsült Fejl. Idő

en: Estimated Dev. Time (only numbers)
hu: Becsült Fejl. Idő (csak számok)

en: Estimated Dev. Time:
hu: Becsült Fejl. Idő:

en: Estimated Development Time
hu: Becsült Fejlesztési Idő

en: Estimated Development Time by Category
hu: Becsült Fejlesztési Idő Kategória sziernt

en: Estimated time (Hours)
hu: Bwcsült Idő (Órák)

en: Estonian
hu: Észt

en: Eventum Emails
hu: Evenum E-mailek

en: Eventum Installation
hu: Eventum telepítés

en: Eventum Issues search
hu: Eventum kérdés keresés

en: Eventum Relative URL
hu: Eventum Relatív URL

en: Excerpts
hu: Részletek

en: Existing Accounts:
hu: Létező Fiókok:

en: Existing Actions:
hu: Létező Intézkedések:

en: Existing Canned Email Responses:
hu: Meglévő eltárolt E-mail Válaszok:

en: Existing Categories:
hu: Létező Kategóriák:

en: Existing Conditions:
hu: Létező Körülmények:

en: Existing Custom Fields
hu: Létező Egyéni Mezők

en: Existing Customizations:
hu: Létező Testreszabások:

en: Existing Groups
hu: Létező Csoportok

en: Existing Internal FAQ Entries:
hu: A meglévő belső GYIK bejegyzések:

en: Existing Issue
hu: Meglévő Kérdés

en: Existing Issue Reminders
hu: Meglévő Kérdés Emlékeztetők

en: Existing Link Filters
hu: Létező Link Szűrők

en: Existing News Entries
hu: Létező Új Bejegyzések

en: Existing Priorities
hu: Létező Prioritások

en: Existing Projects
hu: Létező Projektek

en: Existing Statuses:
hu: Létező Státuszok:

en: Existing Users
hu: Létező Felhasználók

en: Expected Resolution Date
hu: Várható Döntés Dátuma

en: Expected Resolution Date:
hu: Várható Döntés Dátuma:

en: Export Data:
hu: Adatok Exportálása:

en: Export to Excel
hu: Exportálás Excel-be

en: Faroese
hu: Feröer-szigetek

en: Field
hu: Mező

en: Field Options
hu: Mező Tulajdonságai

en: Field Type
hu: Mező típus

en: Field:
hu: Mező:

en: File
hu: Fájl

en: Filenames
hu: Fájlnevek

en: Files
hu: Fájlok

en: Files are Attached
hu: Csatolt Fájlok

en: Finnish
hu: Finn

en: First Response By Staff
hu: Első Válasz a Staff-tól

en: First Response Date
hu: Első Válasz Dátuma

en: First Response by Staff
hu: Első Válasz a Staff-tól

en: Fix Spelling
hu: Fix Helyesírás

en: For example
hu: Például

en: French
hu: Francia

en: From
hu: Feladó

en: From:
hu: Feladó:

en: Full Name
hu: Teljes Név

en: Full Name:
hu: Teljes Név:

en: Further Requirements
hu: További Követelmények

en: General Setup
hu: Általános beállítások

en: Generate
hu: Létrehozás

en: German
hu: Német

en: Global Search
hu: Globális Keresés

en: Go
hu: Ugrás

en: Go Back
hu: Vissza

en: Graphical Stats
hu: Grafikus Statisztika

en: Greater Than
hu: Nagyobb mint

en: Greater or Equal
hu: Nagyobb vagy Egyenlő

en: Group
hu: Csoport

en: Group By
hu: Csoport

en: Group:
hu: Csoport:

en: Haitian; Haitian Creole
hu: Haiti; Haiti Kreol

en: Handler
hu: Kezelő

en: Hebrew
hu: Héber

en: Help
hu: Súgó

en: Help Topics
hu: Súgótémák

en: Hide
hu: Rejtett

en: History of Changes
hu: Változások Története

en: Home
hu: Kezdőlap

en: Hostname
hu: Gépnév

en: Hostname:
hu: Gépnév:

en: Hours
hu: Órák

en: However, the following errors were encountered:
hu: Ugyanakkor, az alábbi hibák merültek fel:

en: Hungarian
hu: Magyar

en: I Forgot My Password
hu: Elfelejtettem a jelszavam

en: ID
hu: Azonosító

en: IMAP Folder
hu: IMAP Mappa

en: If you close this window, you will lose your message
hu: Ha bezárja az ablakot, az üzenet elfog veszni

en: In Past
hu: Az elmúlt

en: In order to check if your permissions are setup correctly visit the
hu: Annak érdekében, hogy ellenőrizze, hogy a jogosultságok beállítása helyes-e

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Incoming
hu: Bejövő

en: Indonesian
hu: Indonéz

en: Initial Description
hu: Kezdeti Leírás

en: Initial Impact Analysis
hu: Kezdeti Hatásvizsgálat

en: Installation Instructions
hu: Telepítési Útmutató

en: Integer
hu: Egész

en: Internal FAQ
hu: Belső GYIK

en: Internal Notes
hu: Belső jegyzetek

en: Internal Users
hu: Belső Felhasználók

en: Interval
hu: Intervallum

en: Is NULL
hu: Nulla

en: Is Null
hu: Nulla

en: Issue
hu: Eredmény

en: Issue #
hu: Eredmény #

en: Issues
hu: Kérdések

en: Issues Closed
hu: Kérdések lezárva

en: Issues Created Between
hu: Kérdések között létrejött

en: Issues are Closed
hu: Lezárt Kérdések

en: It will remove all of its associated entries as well (issues, notes, attachments,netc), so please click OK to confirm.
hu: Ha szeretné eltávolítani az összes hozzá tartozó bejegyzést is (kérdések, jegyzetek, mellékletek, Netc), akkor kérjük, kattintson az OK gombra.

en: Italian
hu: Olasz

en: Japanese
hu: Japán

en: Keyword(s)
hu: Kulcsszavak

en: Keyword(s):
hu: Kulcsszavak:

en: Korean
hu: Koreai

en: Label
hu: Címke

en: Label:
hu: Felirat:

en: Last Action Date
hu: Utolsó művelet dátuma

en: Last Outgoing Msg
hu: Utolsó Kimenő Üzenet

en: Last Response
hu: Utolsó Válasz

en: Last Response Date
hu: Utolsó Válasz Dátuma

en: Last Response by Staff
hu: Utolsó válasz a Staff által

en: Last Update
hu: Utolsó frissítés

en: Last Updated
hu: Utoljára frissítve

en: Last updated
hu: Utoljára frissítve

en: Latvian
hu: Lett

en: Left
hu: Bal

en: Less Than
hu: Kevesebb, mint

en: Less or Equal
hu: Kisebb vagy Egyenlő

en: Levels:
hu: Szintek:

en: Line
hu: Vonal

en: Link Filters
hu: Link Szűrő

en: List Issues
hu: Kérdés lista

en: List Removed Emails
hu: Törölt E-mail lista

en: Listing / Searching for Issues
hu: Kérdések listázása/keresése

en: Lithuanian
hu: Litván

en: Log Page:
hu: Bejelentkező Oldal:

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Mailbox
hu: Postafiók

en: Manage Categories
hu: Kategóriák kezelése

en: Manage Columns to Display
hu: Megjelenő Oszlopok kezelése

en: Manage Custom Fields
hu: Egyéni Mezők kezelése

en: Manage Email Accounts
hu: E-mail Fiókok kezelése

en: Manage Groups
hu: Csoportok kezelése

en: Manage Internal FAQ
hu: Belső FAQ kezelése

en: Manage Link Filters
hu: Link Szűrő kezelése

en: Manage News
hu: Hírek kezelése

en: Manage Priorities
hu: Prioritások kezelése

en: Manage Projects
hu: Projektek kezelése

en: Manage Releases
hu: Engedélyek kezelése

en: Manage Statuses
hu: Státuszok kezelése

en: Manage Users
hu: Felhasználók kezelése

en: Manager
hu: Vezető

en: Manager:
hu: Vezető:

en: Max
hu: Maximum

en: Members
hu: Tagok

en: Message
hu: Üzenet

en: Message:
hu: Üzenet:

en: Min
hu: Perc

en: Misspelled Words:
hu: Hibásan írt szavak:

en: Mobile
hu: Mobil

en: Monday
hu: Hétfő

en: Monitor Setup
hu: Képernyő Beálításai

en: Month
hu: Hónap

en: Move
hu: Mozgatás

en: My Assignments
hu: Hozzárendeléseim

en: MySQL Database
hu: MySQL adatbázis

en: MySQL Password:
hu: MYSQL jelszó:

en: MySQL Server Hostname
hu: MYSQL Szerver Gépnév

en: MySQL Username
hu: MYSQL Felhasználónév

en: NOTE: For security reasons it is highly recommended that the default password be changed as soon as possible.
hu: Megjegyzés: Biztonsági okokból erősen ajánlott, hogy az alapértelmezett jelszót meg változtassa a lehető leghamarabb.

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: New Alias
hu: Új álnév

en: New Attachment
hu: Új melléklet

en: New Issue
hu: Új Kérdés

en: New Password
hu: Új Jelszó

en: New User information
hu: Új Felhasználói Információ

en: News and Announcements
hu: Hírek és Érdekességek

en: Next
hu: Következő

en: Next Issue
hu: Következő Kérdés

en: Next Message
hu: Következő Üzenet

en: Next Note
hu: Következő Megjegyzés

en: No
hu: Nem

en: No Emails Found
hu: Nincs E-mail találat

en: No FAQ entries could be found.
hu: Nem található a FAQ bejegyzés.

en: None
hu: Nincs

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Notes
hu: Megjegyzések

en: Notes:
hu: Megjegyzések:

en: Notification List
hu: Értesítési Lista

en: Notification List:
hu: Értesítési Lista:

en: Notify Sender?
hu: Feladó Értesítése?

en: Number of Days
hu: Napok száma

en: OK: No errors found
hu: OK: Nem található hiba

en: Office
hu: Iroda

en: Only Download Unread Messages
hu: Csak az olvasatlan üzenetek letöltése

en: Operator
hu: Üzemeltető

en: Operator:
hu: Üzemeltető:

en: Options
hu: Beállítások

en: Options:
hu: Beállítások:

en: Order
hu: Rendezés

en: Other
hu: Egyéb

en: Other Emails
hu: Egyéb E-mailek

en: Other:
hu: Egyéb:

en: Otherwise, you will be automatically redirected to the Issue Details Page in 5 seconds.
hu: Ellenkező esetben automatikusan átirányítja a probléma részletek oldalára 5 másodpercen belül.

en: Outgoing
hu: Kimenő

en: Overall Stats
hu: Teljes Statisztika

en: Overview or Details are Changed
hu: A részletek megtekintése vagy megváltoztatása

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: POP3 over SSL
hu: POP3 SSL felett

en: POP3, no TLS
hu: POP3, nem TLS

en: POP3, with TLS
hu: POP3 TLS-el

en: Partition:
hu: Partíció:

en: Password
hu: Jelszó

en: Password Confirmation
hu: Jelszó Megerősítés

en: Password Confirmation Success
hu: Jelszó Megerősítése Sikerült

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Pattern
hu: Minta

en: Pending
hu: Folyamatban

en: Phone Calls
hu: Telefonhívások

en: Phone Calls:
hu: Telefonhívások:

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Please assign the appropriate projects for this custom field.
hu: Kérjük, rendelje hozzá a megfelelő projekteket az egyéni mezőben.

en: Please assign the appropriate projects for this group.
hu: Kérjük, rendelje hozzá a megfelelő projekteket ebben a csoportban.

en: Please assign the appropriate projects for this news entry.
hu: Kérjük, rendelje hozzá a megfelelő projekteket ebben a hír bejegyzésben.

en: Please assign the manager of this group.
hu: Kérjük, rendelje hozzá a vezetőt ebben a csoportban.

en: Please assign the users for this project.
hu: Kérjük, rendelje hozzá a felhasználót ebben a projektben.

en: Please choose
hu: Kérem válasszon

en: Please choose a category
hu: Kérem, válasszon kategóriát

en: Please choose a field
hu: Kérem válasszon mezőt

en: Please choose a priority
hu: Kérem válasszon prioritást

en: Please choose a project
hu: Kérem válasszon projektet

en: Please choose a project that will be associated with this reminder.
hu: Kérem válasszon egy projektet, ami társul ehhez az emlékeztetőhöz.

en: Please choose a status
hu: Kérem válasszon státuszt

en: Please choose an option
hu: Kérem válasszon beállítást

en: Please choose an user
hu: Kérem válasszon egy felhasználót

en: Please choose from one of the options below
hu: Kérem válasszon egy lehetőséget az alábbiak közül

en: Please choose from one of the options below:
hu: Kérem válasszon egy lehetőséget az alábbiak közül:

en: Please choose the default category.
hu: Kérem válassza ki az alapértelmezett kategóriát.

en: Please choose the default priority.
hu: Kérem válassza ki az alapértelmezett prioritást.

en: Please choose the project.
hu: Kérem válassza ki a projektet.

en: Please click OK to confirm.
hu: Kérem kattintson az Ok feliratra a megerősítéshez

en: Please enter a password of at least 6 characters.
hu: Kérem írja be a jelszót, ami legkevesebb 6 karakter.

en: Please enter a pattern.
hu: Kérem adja meg a példát.

en: Please enter a valid email address.
hu: Kérem adjjon meg egy valós e-mail címet.

en: Please enter a valid port number for this email account.
hu: Kérem adjon meg egy érvényes port számot, ehhez az e-mail fiókhoz.

en: Please enter the SMTP server hostname.
hu: Kérem adja meg az SMTP szerver gépnevét.

en: Please enter the SMTP server password.
hu: Kérem adja meg az SMTP szerver jelszavát.

en: Please enter the SMTP server port number.
hu: Kérem adja meg az SMTP szerver port számát.

en: Please enter the SMTP server username.
hu: Kérem adja meg az SMTP szerver felhasználónevét.

en: Please enter the database hostname for this installation of Eventum.
hu: Kérem adja meg az adatbázis gépnevét az Eventum telepítéséhez.

en: Please enter the database name for this installation of Eventum.
hu: Kérem adja meg az adatbázis nevét az Eventum telepítéséhez.

en: Please enter the database username for this installation of Eventum.
hu: Kérem adja meg az adatbázis felhasználónevét az Eventum telepítéséhez.

en: Please enter the email of this user.
hu: Kérem adja meg az email címét ennek a felhasználónak.

en: Please enter the estimated development time for this task.
hu: Kérjük, adja meg a becsült fejlesztési időt erre a feladatra.

en: Please enter the full name of this user.
hu: Kérem adja meg a teljes nevét ennek a felhasználónak.

en: Please enter the message for this FAQ entry.
hu: Kérjük írja be az üzenetet ebbe a FAQ bejegyzésbe.

en: Please enter the message for this news entry.
hu: Kérjük írja be az üzenetet ebbe az új hír bejegyzésbe.

en: Please enter the name of this group.
hu: Kérem adja meg a nevét ennek a csoportnak.

en: Please enter the password for this email account.
hu: Kérem adja meg a jelszavát ennek az e-mail fióknak.

en: Please enter the port number for this email account.
hu: Kérem adja meg a port számát ennek az e-mail fióknak.

en: Please enter the rank for this reminder.
hu: Kérem adjon rangot ennek az emlékeztetőnek.

en: Please enter the title for this FAQ entry.
hu: Kérem adja meg a címét ennek a FAQ bejegyzésnek.

en: Please enter the title for this category.
hu: Kérem adja meg a címét ennek a kategóriának.

en: Please enter the title for this new action.
hu: Kérem adja meg a címét ennek az új eseménynek.

en: Please enter the title for this new category.
hu: Kérem adja meg a címét ennek az új kategóriának.

en: Please enter the title for this new customization.
hu: Kérem adja meg a címét ennek az új eseménynek.

en: Please enter the title for this new project.
hu: Kérem adja meg a címét ennek az új projektnek.

en: Please enter the title for this new status.
hu: Kérem adja meg a címét ennek az új státusznak.

en: Please enter the title for this project.
hu: Kérem adja meg a címét ennek a új projektnek.

en: Please enter the title for this reminder.
hu: Kérem adja meg a címét az emlékeztetőnek.

en: Please enter the title for this status.
hu: Kérem adja meg a címét a státusznak.

en: Please enter the title of this FAQ entry.
hu: Kérem adja meg a címét a FAQ bejegyzésnek.

en: Please enter the title of this category
hu: Kérem adja meg a nevét a kategóriának.

en: Please enter the title of this news entry.
hu: Kérem adja meg a címét az új bejegyzésnek.

en: Please enter the title of this note.
hu: Kérem adja meg a címét ennek a megjegyzésnek.

en: Please enter the title of this project.
hu: Kérem adja meg a címét ennek a projektnek.

en: Please enter the username for this email account.
hu: Kérem adja meg a felhasználónevét az e-mail fióknak.

en: Please enter your account email address.
hu: Kérlek add meg az e-mail fiók címedet.

en: Please enter your email address.
hu: Adja meg e-mail címét.

en: Please enter your full name.
hu: Adja meg a teljes nevét.

en: Please enter your new password with at least 6 characters.
hu: A meg az új jelszava, ami minimum 6 karakter hosszú.

en: Please enter your password.
hu: Kérem adja meg jelszavát.

en: Please provide your email address.
hu: Kérlek a meg az e-mail címed.

en: Please provide your password.
hu: Kérlek add meg a jelszavad.

en: Please select a valid date for when the phone call took place.
hu: Kérem vűlasszon egy érvényes dátumot, amikor a telefonhívás történt.

en: Please select a valid date of work.
hu: Kérlek válassz egy érvényes dátumot a munkára.

en: Please select an option from the list.
hu: Kérlek válassz egy opciót a listából.

en: Please select at least one link filter.
hu: Kérlek válassz legalább egyet a link szűrőből.

en: Please select the new status for this issue.
hu: Kérem válassza ki az új státuszt ebben a kérdésben.

en: Polish
hu: Lengyel

en: Portuguese
hu: Portugál

en: Post Internal Note
hu: Hozzászólás Belső Feljegyzésből

en: Preferences
hu: Tulajdonságok

en: Previous
hu: Előző

en: Previous Message
hu: Előző üzenet

en: Previous Note
hu: Előző Megjegyzés

en: Priority
hu: Prioritás

en: Priority Field
hu: Prioritás Mező

en: Priority:
hu: Prioritás:

en: Private
hu: Privát

en: Private:
hu: Privát:

en: Project
hu: Projekt

en: Project Lead
hu: Projektvezető

en: Project:
hu: Projekt:

en: Projects
hu: Projektek

en: Projects:
hu: Projektek:

en: Public
hu: Nyilvános

en: Quick Search
hu: Gyorskereső

en: REMOVED
hu: ELTÁVOLÍTVA

en: Rank
hu: Rangsor

en: Rank:
hu: Rangsor:

en: Raw Headers
hu: Nyers Fejlécek

en: Read All Notices
hu: Összes Közlemény Olvasása

en: Reason
hu: Ok

en: Reason to close
hu: Ok bezáráshoz

en: Received
hu: Érkeztetett

en: Recent
hu: Legújabb

en: Recent Activity
hu: Legutóbbi tevékenység

en: Recent Drafts
hu: Legutóbbi tervezetek

en: Recent Emails
hu: Legutóbbi E-mailek

en: Recent Notes
hu: Legutóbbi jegyzetek

en: Recent Phone Calls
hu: Legutóbbi Telefonhívások

en: Recent Reminder Actions
hu: Legutóbbi Emlékeztető Műveletek

en: Recipient
hu: Címzett

en: Recipients
hu: Címzettek

en: Recipients:
hu: Címzettek:

en: Record Phone Call
hu: Telefonhívás felvétele

en: Recorded Date
hu: Felvétel időpontja

en: Register
hu: Regisztrál

en: Release
hu: Engedély

en: Reminder
hu: Emlékeztető

en: Reminder Alert
hu: Emlékeztető Riasztás

en: Reminder Type
hu: Emlkéeztető Típusa

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove Quarantine
hu: Karantén elvátoláítása

en: Remove Selected
hu: Kijelölt eltávolítása

en: Remove Selected Emails
hu: Kiválasztott E-mail eltávolítása

en: Remove?
hu: Eltávolítja?

en: Removed
hu: Eltávolítva

en: Removed Emails
hu: Eltávolított E-mailek

en: Replacement
hu: Csere

en: Reply
hu: Válasz

en: Report
hu: Jelentés

en: Report New Issue
hu: Új kérdés jelentése

en: Report Type
hu: Jelentés típusa

en: Report Type:
hu: Jelentés Típusa:

en: Report a New Issue
hu: Új kérdés jelentése

en: Reported By
hu: Által Jelentett

en: Reporter
hu: Jelentő

en: Reporter:
hu: Jelentő:

en: Reports
hu: Jelentések

en: Request a Password
hu: Jelszó kérése

en: Required Fields
hu: Szükséges Mezők

en: Required fields
hu: Szükséges mezők

en: Requirement
hu: Feltétel

en: Requires Authentication?
hu: Hitelesítést Igényel?

en: Reset
hu: Alapállapot

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Restore Emails
hu: E-mailek Visszaállítása

en: Role
hu: Szerep

en: Rows Per Page
hu: Sorok Száma Oldalanként

en: Rows per Page:
hu: Sorok száma Oldalanként:

en: Run Search
hu: Keresés indítása

en: Russian
hu: Orosz

en: SCM Integration
hu: SCM Integráció

en: SMS Email Address
hu: SMS E-mail Cím

en: SMTP (Outgoing Email) Settings:
hu: SMTP (Kimenő E-mail) Beállítások:

en: SMTP Configuration
hu: SMTP beállítások

en: SSL Server
hu: SSSL Szerver

en: Save
hu: Mentés

en: Save Message
hu: Üzenet mentése

en: Save Phone Call
hu: Telefonhívás Mentése

en: Save Search
hu: Keresés mentése

en: Save as Draft
hu: Mentés Piszkozatként

en: Saved Searches
hu: Mentett keresések

en: Search
hu: Keresés

en: Search Title
hu: Keresés Címe

en: Search Type
hu: Keresés típusa

en: Sections to Display
hu: Szakaszok Megjelenítése

en: Select Project
hu: Projekt Kiválasztása

en: Send Email
hu: E-mail küldése

en: Send New Password
hu: Új Jelszó Küldése

en: Sender
hu: Küldő

en: Sender Email
hu: E-mail küldése

en: Sender:
hu: Feladó:

en: Separate Closed Issues
hu: Külön Zárt Kérdések

en: Server Hostname
hu: Szerver Gépnév

en: Set
hu: Beállít

en: Set Message
hu: Üzenet beállítása

en: Short Description
hu: Rövid leírás

en: Show
hu: Mutat

en: Show All Drafts
hu: Össze Piszkozat Mutatása

en: Show Custom Fields ?
hu: Egyéni Mezők Mutatása?

en: Show Priority
hu: Prioritás Mutatása

en: Show Status
hu: Státusz Mutatása

en: Signup for an Account
hu: Jelentkezzen be egy fiókba

en: Sinhalese
hu: Szingaléz

en: Skip Weekends
hu: Ugrás Hétvégére

en: Sorry, an error happened while trying to run your query
hu: Sajnáljuk, hiba történt, miközben futtatni próbálta a lekérdezést

en: Sorry, an error happened while trying to run your query.
hu: Sajnáljuk, hiba történt, miközben futtatni próbálta a lekérdezést.

en: Sorry, but the email could not be queued. This might be related to problems with your SMTP account settings.
hu: Sajnálom, de az e-mailt nem lehet várólistára tenni. Ez kapcsolatban állhat az SMTP fiók beállításaival.

en: Sorry, but the email could not be sent. This might be related to problems with your SMTP account settings.
hu: Sajnálom, de az e-mailt nem lehet elküldeni. Ez kapcsolatban állhat az SMTP fiók beállításaival.

en: Sorry, but this feature has been disabled by the administrator.
hu: Sajnáljuk, de ez a funkció le van tiltva a rendszergazda által.

en: Sorry, but you do not have access to this page.
hu: Sajnálom, de nem férnek hozzá ezen az oldalon.

en: Sorry, but you do not have the required permission level to access this screen.
hu: Sajnálom, de nem rendelkezik a szükséges jogosultsági szint eléréséhez a képernyőn.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
hu: Sajnálom, nincs jogod megtekinteni ezt az oldalt.

en: Sorry, you do not have permission to view this page
hu: Sajnálom, nincs jogosultsága az oldal megtekintéséhez

en: Sorry, you do not have the required privileges to update this issue.
hu: Sajnálom nem rendelkezik a szükséges jogosultságokkal, hogy frissíteni tudja ezt a kérdést.

en: Sorry, you do not have the required privileges to view this issue.
hu: Sajnálom, hogy nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal, hogy megtekinthesse ezt a kérdést.

en: Sort By
hu: Rendezés

en: Sort Order
hu: Rendezési sorrend

en: Spanish
hu: Spanyol

en: Spell Check
hu: Helyesírás-ellenőrzés

en: Stalled Issues
hu: Elakadt Kérdések

en: Standard User
hu: Standard Felhasználó

en: Start
hu: Kezdés

en: Start Installation
hu: Telepítés Megkezdése

en: Start time in the future.
hu: Kezdési időpont a jövőben.

en: Stats
hu: Statisztika

en: Status
hu: Állapot

en: Status Change Date
hu: Állapot Módosítás Dátuma

en: Status Closed
hu: Állapot Zárva

en: Status:
hu: Állapot:

en: Statuses
hu: Állapotok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Subject Based Routing:
hu: Tárgy Alapú Útválasztás:

en: Subject/Body:
hu: Tárgy/Törzs

en: Submit
hu: Küldés

en: Submitted
hu: Elküldve

en: Submitted Date
hu: Beküldés Dátuma

en: Submitted Date:
hu: Beküldés Dátuma:

en: Suggestions:
hu: Javaslatok:

en: Summary
hu: Összegzés

en: Summary:
hu: Összegzés:

en: Summary: %1
hu: Összegzés: %1

en: Sunday
hu: Vasárnap

en: Swedish
hu: Svéd

en: Switch
hu: Vált

en: Tentative Date
hu: Feltételes Dátum

en: Tentative Date:
hu: Feltételes Dátum:

en: Test Settings
hu: Beállítások tesztelése

en: Text Input
hu: Szöveg-bemenet

en: Textarea
hu: Szövegterület

en: Thank You, Eventum is now properly setup and ready to be used. Open the following URL to login on it for the first time:
hu: Köszönöm, most már helyesek az Eventum beállításai és készen áll a használatra. Nyissa meg a következő URL-t amin bejelentkezhet az első alkalommal:

en: Thank you, a confirmation message was just emailed to you. Please follow the instructions available in this message to confirm your password creation request.
hu: Köszönöm, egy visszaigazoló üzenetet küldünk e-mailben Önnek. Kérjük, kövesse az utasításokat az üzenetben leírtak szerint, hogy megerősítse a jelszót létrehozása kérését.

en: Thank you, field display settings were updated successfully.
hu: Köszönöm, a mező megjelenítési beállítások sikeresen módosítva.

en: Thank you, the FAQ entry was added successfully.
hu: Köszönöm, a GYIK bejegyzés sikeresen hozzáadásra került.

en: Thank you, the FAQ entry was updated successfully.
hu: Köszönöm, a GYIK bejegyzés frissÍtése sikeres volt.

en: Thank you, the account was updated successfully.
hu: Köszönöm, a fiók frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the action was added successfully.
hu: Köszönöm, az intézkedés sikeresen elküldve.

en: Thank you, the action was updated successfully.
hu: Köszönöm, az intézkedés frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the attachment was removed successfully.
hu: Köszönöm, a melléklet sikeresen eltávolítva.

en: Thank you, the category was updated successfully.
hu: Köszönöm, a kategória frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the custom field values were updated successfully.
hu: Köszönöm az egyéni mezőértékek sikeresen módosítva.

en: Thank you, the custom field was added successfully.
hu: Köszönöm az egyéni mezőny sikeresen hozzáadva.

en: Thank you, the custom field was updated successfully.
hu: Köszönöm az egyéni mező frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the custom filter was saved successfully.
hu: Köszönöm az egyéni szűrő sikeresen elmentve.

en: Thank you, the customization was added successfully.
hu: Köszönöm, a testreszabás sikeresen elküldve.

en: Thank you, the customization was updated successfully.
hu: Köszönöm, a testreszabás sikeres volt.

en: Thank you, the email account was added successfully.
hu: Köszönöm az e-mail fiók sikeresen elküldve.

en: Thank you, the email aliases were removed successfully
hu: Köszönöm, az e-mail alias sikeresen eltávolították

en: Thank you, the email message was saved as a draft successfully.
hu: Köszönöm az e-mail üzenet mentése piszkozatként sikerült.

en: Thank you, the email response was added successfully.
hu: Köszönöm a válasz e-mail sikeresen elküldve.

en: Thank you, the email response was updated successfully.
hu: Köszönöm az e-mail válasz sikeres volt.

en: Thank you, the email was sent successfully.
hu: Köszönöm az e-mailt sikeresen elküldtük.

en: Thank you, the email was successfully moved.
hu: Köszönöm az e-mail sikeresen áthelyeződött.

en: Thank you, the emails were marked as removed successfully.
hu: Köszönöm, a kijelölt e-maileket sikeresen töröltük.

en: Thank you, the file was removed successfully.
hu: Köszönjük a fájl sikeresen törölve.

en: Thank you, the group was added successfully.
hu: Köszönöm, a csoport hozzáadása sikeresen elküldve.

en: Thank you, the impact analysis was set successfully.
hu: Köszönöm, a hatáselemzés beállítása sikeres volt.

en: Thank you, the impact analysis was updated successfully.
hu: Köszönöm, a hatáselemzés frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the information was updated successfully.
hu: Köszönöm, az információ frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the internal note was posted successfully.
hu: Köszönöm, a belső feljegyzés sikeresen megírva.

en: Thank you, the issue was closed successfully
hu: Köszönöm a kérdést sikeresen lezárva

en: Thank you, the issue was updated successfully.
hu: Köszönöm, a probléma frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the link filter was added successfully.
hu: Köszönöm a link szűrő sikeresen frissítve.

en: Thank you, the link filter was deleted successfully.
hu: Köszönöm a link szűrő sikeresen törlésre került.

en: Thank you, the link filter was updated successfully.
hu: Köszönöm a link szűrő frissítése sikeresen megtörtént.

en: Thank you, the new issue was created successfully.
hu: Köszönöm az új kérdés létrehozása sikeres volt.

en: Thank you, the new issue was created successfully. For your records, the new issue ID is <font color="red">%1</font>
hu: Köszönöm, az új kérdés létrehozása sikeres volt. A saját nyilvántartásában, az új kérdés azonosítója <font color="red">% 1 </ font>

en: Thank you, the new issue was created successfully. Please choose from one of the options below
hu: Köszönöm, az új kérdés létrehozása sikeres volt. Kérjük, válasszon egyet az alábbi lehetőségek közül

en: Thank you, the new note was created and associated with the issue below.
hu: Köszönöm új jegyzet jött létre ezzel a kérdéssel kapcsolatban.

en: Thank you, the new requirement was added successfully.
hu: Köszönöm, az új követelményt sikeresen elküldve.

en: Thank you, the news entry was added successfully.
hu: Köszönöm a hír bejegyzés sikeresen hozzáadásra került.

en: Thank you, the news entry was updated successfully.
hu: Köszönöm a hír bejegyzés frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the note was added successfully.
hu: Köszönöm a megjegyzés sikeresen hozzáadva.

en: Thank you, the note was converted successfully.
hu: Köszönöm a feljegyzés konvertálása sikeres volt.

en: Thank you, the note was deleted successfully.
hu: Köszönöm, a megjegyzés törlése sikeres volt.

en: Thank you, the note was removed successfully.
hu: Köszönöm, a jegyzet sikeresen eltávolítva.

en: Thank you, the note was updated successfully.
hu: Köszönöm, a jegyzet frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the notification entry was updated successfully.
hu: Köszönöm az értesítés bejegyzés sikeres volt.

en: Thank you, the phone entry was added successfully.
hu: Köszönjük a telefon bejegyzés sikeresen hozzáadásra került.

en: Thank you, the priority was added successfully.
hu: Köszönöm a prioritás sikeresen elküldve.

en: Thank you, the priority was updated successfully.
hu: Köszönöm a prioritás frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the project was added successfully.
hu: Köszönjük, hogy a projekt hozzáadása sikeresen elküldve.

en: Thank you, the project was updated successfully.
hu: Köszönöm, a projekt frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the release was added successfully.
hu: Köszönöm, a kibocsátás sikeresen elküldve.

en: Thank you, the release was updated successfully.
hu: Köszönöm, a kibocsátás frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the reminder was added successfully.
hu: Köszönöm, az emlékeztető sikeresen elküldve.

en: Thank you, the reminder was updated successfully.
hu: Köszönöm, az emlékeztető frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the selected checkin information entries were removed successfully.
hu: Köszönöm, a kiválasztott csekket információs bejegyzéseket eltávolították sikeresen.

en: Thank you, the selected custom filters were removed successfully.
hu: Köszönöm, a kiválasztott egyéni szűrőket sikeresen eltávolították.

en: Thank you, the selected issues were updated successfully.
hu: Köszönöm, a kiválasztott kérdések frissítése sikeresen módosítva.

en: Thank you, the selected requirements were removed successfully.
hu: Köszönöm, a kiválasztott követelményeket sikeresen eltávolították.

en: Thank you, the setup information was saved successfully.
hu: Köszönöm, a beállítási információk mentése sikeresen volt.

en: Thank you, the status was added successfully.
hu: Köszönöm az állapot hozzáadása sikeres volt.

en: Thank you, the status was updated successfully.
hu: Köszönöm az állapot frissítése sikeres volt.

en: Thank you, the user was added successfully.
hu: Köszönöm, a felhasználó sikeresen elküldve.

en: Thank you, the user was updated successfully.
hu: Köszönöm, a felhasználó frissítése sikeres volt.

en: Thank you, this issue was removed from quarantine.
hu: Köszönöm, ez a kérdés lekerült a karanténból.

en: Thank you, you are now logged out of %1
hu: Köszönöm, Ön most kijelentkezett 1%

en: Thank you, your account is now active and ready to be used. Use the form below to login.
hu: Köszönöm, fiókja már aktív, és készen áll a használatra. Használja az alábbi űrlapot a belépéshez.

en: Thank you, your account preferences were updated successfully.
hu: Köszönöm, a fiók beállítások sikeresen módosítva.

en: Thank you, your current selected project was changed successfully.
hu: Köszönöm, az aktuális kiválasztott projektet sikeresen megváltoztatva.

en: Thank you, your email address was updated successfully.
hu: Köszönjük, az e-mail cím frissítése sikeres volt.

en: Thank you, your full name was updated successfully.
hu: Köszönöm, a teljes nevét sikeres frissítette.

en: Thank you, your password was updated successfully.
hu: Köszönöm, jelszavát sikeres módosította.

en: Thank you, your request for a new password was confirmed successfully. You should receive an email with your new password shortly.
hu: Köszönöm, a kérést megkaptuk, hogy egy új jelszót igényelt. Hamarosan kapnia kell egy e-mailt az új jelszóval rövidesen.

en: The current project does not have customer integration so this report can not be viewed.
hu: A jelenlegi projekt nem rendelkezik ügyfél-integrációval, így ezt a jelentést nem lehet megtekinteni.

en: The email address / password combination could not be found in the system.
hu: Az e-mail cím / jelszó kombináció nem található a rendszerben.

en: The filename that was committed
hu: A fájlnév már foglalt

en: The following %1 reminder could not be sent out because no recipients could be found
hu: A következő 1% emlékeztetőt nem lehet elküldeni, mert nem találhatóak a címzettek

en: The following user is already assigned to this issue
hu: A következő felhasználó már hozzá van rendelve ehhez a kérdésnek

en: The given email address
hu: Az adott e-mail cím

en: The issue was updated by %1
hu: A kérdést frissítette 1%

en: The new revision of the file
hu: A fájl új verziója

en: The old revision of the file
hu: A fájl érégebbi verziója

en: The original message headers follow
hu: Az eredeti üzenet fejlécét kövesse

en: The specified note does not exist.
hu: A megadott megjegyzés nem létezik.

en: The specified value already exists in the list of options.
hu: A megadott érték már létezik a lehetőségek listáján.

en: The two passwords do not match. Please review your information and try again.
hu: A két jelszó nem egyezik. Kérjük, nézze át az adatait, és próbálja újra.

en: The uploaded file is already attached to the current issue. Please rename the file and try again.
hu: A feltöltött fájl már csatolva van. Kérjük, nevezze át a fájlt, és próbálja újra.

en: This Issue is Currently Quarantined
hu: Ez a kérdés karanténban van

en: This action will permanently delete the selected attachment.
hu: Ez a művelet véglegesen törli a kijelölt mellékletet.

en: This action will permanently delete the selected entries.
hu: Ez a művelet véglegesen törli a kijelölt bejegyzéseket.

en: This action will permanently delete the selected file.
hu: Ez a művelet véglegesen törli a kijelölt fájlokat.

en: This action will permanently delete the specified note.
hu: Ez a művelet véglegesen törli a megadott jegyzetet.

en: This action will permanently delete the specified phone support entry.
hu: Ez a művelet véglegesen törli a megadott telefonos támogatási bejegyzést.

en: This action will permanently remove the selected FAQ entries.
hu: Ez a művelet véglegesen eltávolítja a kiválasztott GYIK bejegyzéseket.
