eventum - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: % Complete
eo: % plenumite

en: %1 Field
eo: %1 kampo

en: %1$s Group
eo: %1$s grupo

en: %1$s or greater
eo: %1$s aŭ pli grande

en: %1$s or less
eo: %1$s aŭ malpli grande

en: %1:
    %2 ago
eo: %1:
    %2 antaŭe

en: (literally)
eo: (laŭvorte)

en: ALL
eo: ĈIO
