eventum - en to cs translation catalogue (48 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
cs: 
    Pro zobrazení detailů tohoto problému, nebo pro aktualizaci, prosím navštivte následující URL

en: % Complete
cs: % Dokončeno

en: %1 Field
cs: %1 Pole

en: %1$s Group
cs: %1$s Skupina

en: %1$s or greater
cs: %1$s nebo více

en: %1$s or less
cs: %1$s nebo méně

en: %1:
    %2 ago
cs: %1:
    %2 dříve

en: 'Note Discussion', 'Email Discussion' and 'Telephone Discussion' categories are required by Eventum and cannot be deleted.
cs: 'Poznámková diskuze', 'Emailová diskuze' a 'Telefonní diskuze' jsou požadované kategorie aplikace Eventum a nelze je smazat.

en: (All Issues)
cs: (Všechny problémy)

en: (Alternate domains that point to 'Address Hostname')
cs: (Alternativní domény které ukazjí na 'Address Hostname' )

en: (Open Issues)
cs: (Otevřené problémy)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
cs: (Toto musí obsahovat reálnou emailovou adresu např.  "%1" or "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
cs: Toto bude použito v kolonce "Od" ve všech e-mailech odeslaných od Eventum.

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
cs: Toto bude použito v kolonce "Od" ve všech poznámkách odeslaných od Eventum.

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
cs: (Tip: standardní nastavení portu je 110 pro POP3 servery a 143 pro servery IMAP)

en: (literally)
cs: (doslovně)

en: (requires %1 installed in your server)
cs: (vyžadováno %1 instalované na Vašem serveru)

en: (separate multiple addresses with commas)
cs: (oddělte více adres čárkami)

en: (three letter abbreviation)
cs: (třípísmenná zkratka)

en: -- Select One --
cs: --Vyberte jeden --

en: A new issue was just created and assigned to you.
cs: Nový problém byl vytvořen a přiřazen k vám.

en: A new issue was just created in the system.
cs: Nový problém byl právě vytvořen v systému.

en: A new user was just created for you in the system.
cs: V systému byl pro vás právě vytvořen nový uživatel.

en: ADDED
cs: PŘIDÁNO

en: ALERT:
cs: UPOZORNĚNÍ:

en: ALL
cs: VŠECHNY

en: AND / OR
cs: A / NEBO

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Abbreviation:
cs: Zkratka:

en: Account Creation
cs: Vytvoření účtu

en: Account Preferences
cs: Nastavení účtu

en: Account Signup
cs: Přihlášení k účtu

en: Action
cs: Činnost

en: Actions
cs: Činnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Activity Type
cs: Typ aktivity

en: Add
cs: Přidat

en: Add / Edit Categories
cs: Přidat / Upravit Kategorie

en: Add / Edit Phone Support Categories
cs: Přidat / Upravit Kategorie telefoní podpory

en: Add / Edit Priorities
cs: Přidat / Upravit Priority

en: Add / Edit Releases
cs: Přidat / Upravit Vydání

en: Add Action
cs: Přidat činnost

en: Add Email Signature
cs: Přidat emailový podpis

en: Add Files
cs: Přidat soubory

en: Add New Files
cs: Přidat nové soubory

en: Administration
cs: Správa

en: Administrator
cs: Správce

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby
