eventum - en to br translation catalogue (88 entries)

en: 
    To view more details of this issue, or to update it, please visit the following URL
br: 
    Evit kaout displegadennoù ouzhpenn diwar-benn an draen-mañ e c'hallit mont da welet an URL da-heul

en: % Complete
br: % Echu

en: %1 Field
br: %1 Maezienn

en: %1$s Group
br: %1$s Strollad

en: %1$s or greater
br: %1$s pe muioc'h

en: %1$s or less
br: %1$s pe nebeutoc'h

en: %1:
    %2 ago
br: %1:
    %2 zo

en: 'Note Discussion', 'Email Discussion' and 'Telephone Discussion' categories are required by Eventum and cannot be deleted.
br: Rekis eo ar rummadoù 'Kaoz notennoù', 'Kaoz postel' ha 'Kaoz pellgomz' da Eventum, dre se n'hallont ket bezañ diverket.

en: (All Issues)
br: (An holl gudennoù)

en: (Alternate domains that point to 'Address Hostname')
br: (Domanioù all a gas war-zu 'Chomlec'h an Ostiz')

en: (Open Issues)
br: (Kudennoù da vezañ renket)

en: (This MUST contain a real email address, e.g. "%1" or "%2")
br: (Rankout a reer merkañ er vaezienn-mañ ur chomlec'h postel reizh, evel. "%1" pe "%2")

en: (This will be included in the From address of all emails sent by Eventum)
br: (Merket e vo an dra-se e chomlec'h kas an holl bosteloù kaset gant Eventum)

en: (This will be included in the From address of all notes sent by Eventum)
br: (Merket e vo an dra-se e chomlec'h kas an holl notennoù kaset gant Eventum)

en: (Tip: port defaults are 110 for POP3 servers and 143 for IMAP ones)
br: (Tun : 110 eo ar porzhioù dre ziouer evit ar servijerioù POP3 ha 143 evit ar re IMAP)

en: (archived)
br: (diellaouet)

en: (default %1)
br: (%1 dre ziouer)

en: (default folder is INBOX)
br: (INBOX eo ar renkell dre ziouer)

en: (e.g. %1)
br: (da skouer %1)

en: (hold 'ALT' key and press '3' one time) - to access the 'Search' box
br: (derc'hel sanket an alc'hwez 'ALT' ha pouezañ ur wezh war '3') - evit mont d'ar voest 'Klask'

en: (hold 'ALT' key and press '4' one time) - to access the 'Go' box
br: (derc'hel sanket an alc'hwez 'ALT' ha pouezañ ur wezh war '4') - evit mont d'ar voest 'Mont'

en: (in hours please)
br: (en eurvezhioù mar plij)

en: (literally)
br: (ger-ha-ger)

en: (requires %1 installed in your server)
br: (ret eo da %1 bezañ staliet war ho servijer)

en: (separate multiple addresses with commas)
br: (dispartiañ ar chomlec'hioù disheñvel gant skejoù)

en: (this color will be used in the issue listing page)
br: (Graet e vo gant al liv-mañ er bajenn da rollañ ar c'hudennoù)

en: (three letter abbreviation)
br: (teir lizherenn grennañ)

en: -- Select One --
br: -- Diuzañ Unan --

en: <b>NOTE:</b> Email will <b>NOT</b> be sent to the notification list, if this option if chosen. This is useful as way to backload a set of emails into an existing issue.
br: <b>NOTENN :</b> Ma vez dibabet an dibarzh-mañ ne vo kaset postel <b>EBET</b> d'ar roll kemenn. Talvoudus eo evit liammañ ur strobad posteloù ouzh ur reked red.

en: <b>NOTE:</b> Email will be broadcasted to the full notification list, including any customers, if this option is chosen.
br: <b>NOTENN :</b> Ma vez dibabet an dibarzh-mañ e vo kaset ar postel d'ar roll kemenn a-bezh, en o zouez an arvalien a c'hall bezañ ennañ.

en: <b>NOTE:</b> Email will be saved as a note and broadcasted only to staff users.
br: <b>NOTENN :</b> Enrollet e vo ar postel evel un notenn ha skignet d'an implijidi hepken.

en: A new issue was just created and assigned to you.
br: Krouet ez eus bet ur reked nevez a zo bet lakaet deoc'h

en: A new issue was just created in the system.
br: Krouet ez eus bet ur reked nevez er reizhiad

en: A new user was just created for you in the system.
br: Krouet ez eus bet un implijer nevez evidoc'h er reizhiad

en: ADDED
br: OUZHPENNET

en: ADVISORY: Your reply will be sent to the notification list.
br: <b>DIWALL</b>: Kaset e vo ho respont d'ar roll kemenn

en: ALERT:
br: KEMENN DIWALL :

en: ALL
br: PEP TRA

en: AND / OR
br: HA / PE

en: Abbreviation
br: Berradenn

en: Abbreviation:
br: Berradenn :

en: Account Creation
br: Krouiñ kontoù

en: Account Manager
br: Merour Kontoù

en: Account Manager:
br: Merour kontoù :

en: Account Preferences
br: Penndibaboù ar gont

en: Account Signup
br: Enskrivadur kont

en: Action
br: Oberiadenn

en: Action Type
br: Seurt Oberiadenn

en: Action Type:
br: Seurt Oberiadenn :

en: Actions
br: Oberiadennoù

en: Actions are any event that shows up in the history of an issue, such as a user or a developer updating an issue, uploading a file, sending an email, etc.
br: Gallout a ra an oberiadennoù bezañ ne vern pe darvoud a c'haller gwelet en istor ur reked, evel un implijer pe un diorroer oc'h hizivaat ur reked, treuzkas ur restr, kas ur postel, h.a.

en: Active
br: Bev

en: Activity Type
br: Seurt Obererezh

en: Activity in Past
br: Obererezh tremenet

en: Add
br: Ouzhpennañ

en: Add / Edit Categories
br: Ouzhpennañ / Aozañ ar rummdoù

en: Add / Edit Phone Support Categories
br: Ouzhpennañ / Kemmañ rummadoù ar skoazell dre bellgomz

en: Add / Edit Priorities
br: Ouzhpennañ / Kemmañ ar prioriteoù

en: Add / Edit Releases
br: Ouzhpennañ / Kemmañ ar stummoù

en: Add Action
br: Ouzhpennañ un oberiadenn

en: Add Authorized Replier
br: Ouzhpennañ un emellour aotreet

en: Add Condition
br: Ouzhpennañ un diviz

en: Add Email Signature
br: Ouzhpennañ ur sinadur dre bostel

en: Add Extra Recipients To Notification List?
br: Ouzhpennañ reseverien all d'ar roll kemennoù ?

en: Add Files
br: Ouzhpennañ restroù

en: Add Myself to list of assignees.
br: Ouzhpennañ ac'hanon d'ar roll perzhidi

en: Add New Files
br: Ouzhpennañ restroù nevez

en: Add New Requirement
br: Ouzhpennañ ur rakrekizadenn nevez

en: Add Phone Call
br: Ouzhpennañ ur bellgomzadenn

en: Add Phone Entry
br: Ouzhpennañ un elfenn el levr-pellgomz

en: Add Subscription
br: Ouzhpennañ un enskrivadur

en: Add Time Entry
br: Ouzhpennañ un elfenn amzer

en: Add Unknown Recipients to Issue Notification List
br: Ouzhpennañ reseverien dianav d'ar roll kemenn kudennoù

en: Add sender to authorized repliers list?
br: Ouzhpennañ ar c'haser d'ar roll emellourien aotreet

en: Address Hostname:
br: Chomlec'h an ostiz

en: Administration
br: Merañ

en: Administrator
br: Merour

en: Advanced Options
br: Dibarzhioù kempleshoc'h

en: Advanced Search
br: Klask kempleshoc'h

en: Advanced Search / Creating Custom Queries
br: Klask kempeshoc'h / Krouiñ rekedoù personelaet

en: After Sender Name
br: goude anv ar c'haser

en: Aggregate
br: Strollañ

en: Alert Group Leader:
br: Kas ur c'hemenn da lusker ar strollad

en: Alert IRC:
br: Kemenn diwall IRC

en: Alert Query
br: Reked diwall

en: All
br: An holl

en: All Issues
br: An holl gudennoù

en: All Text (emails, notes, etc)
br: An holl destennnoù (posteloù, notennoù, hag all)
